Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Ztratila peněženku s doklady a platební kartou

PRAHA VENKOV – VÝCHOD – Z karty bylo provedeno několik plateb.

Policisté z Čelákovic dostali na konci měsíce března oznámení od 53leté ženy, která na nezjištěném místě ztratila peněženku, ve které měla kromě finanční hotovosti i doklady a platební kartu.

Místo poctivého nálezce, který by nalezenou peněženku vrátil, se žena dočkala jen úbytku peněz na svém účtu. S nalezenou kartou někdo 7x zaplatil na různých místech ve Středočeském kraji, v obci Pečky, Sadská a Starý Vestec a ženě způsobil několikatisícovou škodu.

Na dvou místech, kde bylo odcizenou kartou zaplaceno, kamery zachytily dva podezřelé muže, kteří s kartou pravděpodobně mohli zaplatit.

Popis osob:
První muž ve věku asi 60 let je středně silné postavy s výrazným břichem, asi 180 cm vysoký. Má šedivé vlasy a pleš. Oblečen byl do černé bundy, červeného trika s bílým nápisem na prsou a modrých džínů.
Druhý muž je ve věku asi 55 let, střední postavy a je asi 175 cm vysoký. Má tmavší prošedivělé středně dlouhé vlasy. Na obličeji měl nasazené dioptrické brýle. Oblečen byl do výrazné bundy – černé se žlutými rukávy a nápisy, kdy zezadu byla na bundě žlutá hvězda. Dále měl oblečené tmavé tepláky s vínovými pruhy a bílým nápisem na pravé noze a nazouvací gumové boty.

Čelákovičtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což hrozí až 2letý pobyt za mřížemi.

Jesliže muže na fotografiích poznáte, ozvete se policistům do Čelákovic na telefonní číslo 974 881 720 nebo mobil 602 305 883, využít můžete bezplatnou linku tísňového volání 158.

kpt. Mgr. Pavel Truxa
tiskový mluvčí

16. května 2023

Podezřelé osoby

3

3

 
1

1

 
2

2

 
 
Vytvořeno 16.5.2023 14:33:03 | přečteno 11x | jiri.gargosch
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load