Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Vloupání a krádež v restauraci v Nehvizdech

Podezřelého zachytily kamery... Poznáte ho? 

Policisté z Prahy venkov - VÝCHOD, konkrétně z Obvodního oddělení Čelákovice šetří případ vloupání do restauračního zařízení v Nehvizdech.

K tomu došlo již 12. ledna 2022 v brzkých ranních hodinách kolem 4. hodiny. Policisté prověřovali veškeré stopy a poznatky, ty je ale do současné doby nedovedly k pachateli. K dispozici mají i kamerové záznamy z restaurace, proto se nyní obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže.

Z restaurace zatím neznámý pachatel odcizil 2 televize, kávovar, služební mobilní telefon a tablet v celkové hodnotě necelých 40 tisíc korun.
Podezřelý se pohyboval jak po prostorách zahrádky, tak ve vnitřních prostorách, kde věci odcizil.

Muž byl oblečen do šusťákové bundy a kalhot, sportovních tenisek značky Nike a na zádech měl batoh. Přes hlavu měl nataženou kuklu, nicméně asi netušil, že ve venkovních prostorách restaurace jsou také kamery nainstalovány a tam si kuklu na chvíli vytáhl.
Podle kamerových záznamů je vidět, že se muž do restaurace vrátil, nejprve si místo prohlédl, pak přišel se sportovní taškou, do které odcizené věci uložil a odnesl, poté přišel ještě s batohem.


Poznáváte muže na záznamu? Ozvěte se prosím policistům na linku 158 nebo přímo policistům OOP Čelákovice na te. číslo 974 881 720.
Za pomoc děkujeme.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
22. února 2022Vytvořeno 23.2.2022 11:14:20 | přečteno 108x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load