Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Projekt „Bezpečné město“ v Čelákovicích

bezp město2

Dalším městem projektu „Bezpečné město“ jsou Čelákovice. 

Ve středu 16. ledna podepsal vedoucí Územního odboru policie Prahy venkov – Východ pan plk. Mgr. Rostislav Šlajs se starostou města Čelákovice panem Ing. Josefem Pátkem v budově Městského úřadu Čelákovice koordinační dohodu o vzájemné spolupráci.

Podepsáním smlouvy se město Čelákovice zapojuje do projektu středočeské policie Bezpečné město. Cílem celého projektu je společný postup při zajišťování veřejného pořádku a bezpečnosti v daném teritoriu, boj proti kriminalitě za využití prostředků, metod a kompetencí zainteresovaných subjektů, a zejména zvýšení pocitu bezpečí obyvatel.

V rámci projektu budou zároveň vytvořeny webové stránky Bezpečného města Čelákovice, prostřednictvím kterých budou občané informování o dění v jejich městě. Na stránkách naleznou různé preventivní příspěvky a rady, jak předejít tomu, aby se stali obětí trestné činnosti a podobně. Naším cílem je zejména zvýšit informovanost občanů, ale také je pro nás důležitá zpětná vazba. Různé podněty, příspěvky a poznatky ze strany veřejnosti mohou být důležitým zdrojem pro zajištění spokojenosti a jejich bezpečí. 

Co je projekt bezpečné město

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje je iniciátorem projektu „ Bezpečné město nebo obec”, který je postupně zaváděn na území Středočeského kraje. V roce 2016 se do tohoto projektu v okrese Praha venkov - Východ zapojilo město Úvaly a Brandýs nad Labem. Hlavními partnery jsou vedení města, Policie ČR a Městská policie. Dalším nepostradatelným subjektem je sociální odbor, úřad práce a ti, kteří působí v oblasti prevence.

Tento projekt vznikl na základě mnohaletých zkušeností s bojem proti kriminalitě a dalším formám závadového jednání, z nichž vyplývá, že na jejich potírání se musejí podílet a spolupracovat všechny zainteresované subjekty.

por. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – VÝCHOD
17.1. 2019

Bezpečné město

bezp město1

bezp město1

 
bezp město2

bezp město2

 
bezp město3

bezp město3

 
přebor ve střelbě

přebor ve střelbě

 
Jan Tulach 1

Jan Tulach 1

 
Jan Tulach 2

Jan Tulach 2

 
Jan Tulach 3

Jan Tulach 3

 
train

train

 
pohřešovaný hoch

pohřešovaný hoch

 
ViewImage

ViewImage

 
Okresní kolo mladých cyklistů

Okresní kolo mladých cyklistů

 
 
Vytvořeno 21.1.2019 7:42:16 - aktualizováno 21.1.2019 7:46:06 | přečteno 446x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load