Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Policisté žádají o pomoc veřejnost při vyšetřování tragické dopravní nehody

V Čelákovicích došlo ke sražení ženy na přechodu pro chodce. 

V úterý ráno po šesté hodině došlo v Čelákovicích v ulici Toušeňské na přechodu pro chodce ke střetu osobního vozu a chodkyně. Sražená žena bohužel přes veškerou snahu záchranářů způsobeným zraněním na místě podlehla. Přítomnost alkoholu u řidiče vyloučila dechová zkouška. Po dobu šetření policejní hlídky uzavřely provoz mezi Čelákovicem a obcí Lázně Toušeň. Veškeré příčiny a okolnosti jsou nyní předmětem šetření dopravních policistů.

Kriminalisté žádají o pomoc veřejnost a hledají svědky události. Ti, kteří projížděli místem v době dopravní nehody, případně měli ve vozidlech kamery se záznamem, nebo stáli na autobusové zastávce, prosím, zkontaktujte telefonicky kriminalisty z Brandýsa nad Labem na tel. čísle 974 881 724 nebo můžete využít emailovou schránku pov.ook@pcr.cz. Informace můžete sdělit také na bezplatné lince 158.

Důležité je svědectví řidiče stříbrného vozidla značky Audi, který na místě nehody pomáhal. Dle prvotních informací poskytoval u nehody první pomoc řidič autobusu nebo dodávky, jehož svědectví by také policistům pomohlo při vyšetřování.  

Vzhledem k zimnímu mrazivému počasí by řidiči před jízdou neměli podcenit řádné očištění oken na voze od námrazy a sněhu. Zároveň připomínáme důležitost používání reflexních prvků u chodců či cyklistů za snížené viditelnosti, a to nejen mimo obec. Používáním bezpečnostních prvků chráníme především své zdraví a své životy!  

por. Mgr. Eva Hašlová
7.1. 2020


Vytvořeno 7.1.2020 14:42:31 | přečteno 213x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load