Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Policisté ani letos nezapomněli na opuštěné děti z Dětského centra na Mladoboleslavsku

Vánoční dárečky a finanční dar přivezli policisté do mladoboleslavské nemocnice. 

Policisté z Prahy venkov – Východza podpory kolegů ze Zásahové jednotky Středočeského kraje a dopravních policistů z Oddělení silničního dohledu vybrali mezi sebou finanční částku 65.000,- korun, kterou darovali opuštěným dětem Dětského centra Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Za dětmi nepřijeli s prázdnou! Již čtvrtým rokem přivezli spoustu vánočních dárečků, které rozzářily jejich oči a vyčarovaly úsměv na tváři.

Finanční dar, na kterém se podíleli zaměstnanci a policisté výše uvedených složek, předal vedoucí Územního odboru Praha venkov – Východ pan plukovník Mgr. Rostislav Šlajs do rukou paní primářky MUDr. Heleny Tomanové. Díky její péči a nadšení pro práci celého personálu Dětského centra dětem zajišťuje spoustu zážitků, které jim už nikdy nikdo nevezme. Jsme rádi, že i my se můžeme čtvrtým rokem podílet na zážitcích pro děti, které nemají již nyní úplně jednoduchý start do života.

Policisté dětské centrum opouštěli s hřejivým pocitem a někteří se neubránili slzám v očích.

V tomto projektu budeme pokračovat i příští rok, neboť je to jeden ze způsobů, jak můžeme pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

por. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – VÝCHOD
20.12. 2019


Vytvořeno 20.12.2019 14:20:30 | přečteno 189x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load