Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Nábor policistů stále pokračuje

Proces přijímacího řízení k Policii České republiky se nezastavil. 

Policie České republiky nezastavila výběrové řízení s uchazeči o přijetí do služebního poměru. Nábor nových policistů probíhá dál v rámci všech krajských ředitelství policie a dalších útvarů Policie České republiky standardní cestou, samozřejmě za dodržení všech bezpečnostních a preventivních opatření v souvislosti se šířením onemocnění COVID-19.

S volnými místy se potýká i Středočeský kraj. Od 1. února 2019 byl spuštěn nový náborový nadstavbový web umístěný na stránkách policie.cznabor (www.nabor.policie.cz).

Mapový podklad je rozdělen a filtrován dle jednotlivých krajů. Konkrétní volná služební místa se zobrazují na mapovém podkladu a označují přesné služební místo a základní útvar. Informace o služebních místech jsou nepřetržitě aktualizovány.

Po otevření odkazu a detailu pozice mají uchazeči přesnější informace k místu zařazení a k popisu pracovní pozice. Dále zde naleznou informace o platovém ohodnocení, včetně benefitů. Zároveň nechybí ani informace k tomu, co požadujeme a kontakt na personální pracoviště. Detail pozice je doplněn galerií s fotografiemi ke službě a oficiálním prezentačním videem služby.

Více informací v případě zájmu sloužit na Územním odboru Policie ČR na Praze venkov - Východ, pod který spadají obvodní oddělení Brandýs nad Labem, Úvaly, Čelákovice, Odolená Voda, ale také i dopravní inspektorát, případně na jiném organizačním celku ve Středočeském kraji naleznete zde:https://www.policie.cz/clanek/stale-prijimame-nove-uchazece-do-rad-stredoceske-policie-rozcestnik.aspx, případně také na www.policie.cz/nabor.

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni Vám pomoci na Vaší cestě k práci, která dává smysl.

por. Eva Hašlová
7. září 2020


Vytvořeno 15.9.2020 15:26:34 | přečteno 193x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load