Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Hledáme nové posily na základní útvary

Nově přijatí policisté získají náborový příspěvek 150 tisíc korun. 

Policisté z Prahy venkov – Východ hledají nové posily na své základní útvary. Hledáme kolegy, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Praha venkov - Východ mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté, dále na Oddělení hlídkové služby v Čelákovicích nebo na čtyřech obvodních odděleních: Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly a Odolena Voda.

I TY SE MŮŽEŠ STÁT JEDNÍM Z NÁS

Náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun náleží všem nově přijatým policistům. Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt nad rámec dovolené a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Další podrobnosti o podmínkách k přijetí naleznete zde

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Praha venkov - Východ na tel. číslo 974 861 772, 727 965 947 nebo pište na e-mail: nabor.stredocesi@pcr.cz.

Představení policejní práce zde

por. Bc. Lucie Nováková
21. ledna 2022


Vytvořeno 24.1.2022 10:08:00 | přečteno 116x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load