Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Dva muži vykrádali chaty a vozidla

Hlídka z Odolené Vody zadržela muže s kradenými předměty ve vozidle, zatímco se jeho kamarád vloupal do objektu.  

Policisté z Odolené Vody přijali 14. listopadu kolem půl jedenácté večer oznámení o vloupání do rekreační chaty ve Zdibech. Okamžitě vyrazili na místo, kde při pátrání po pachateli zadrželi devatenáctiletého mladíka. Jednalo se o komplice, který na svého kamaráda čekal na konci obce ve vozidle. V zadní části auta policisté nalezli kradené předměty z předešlé trestné činnosti.

Díky skvělé práci policistů na místě netrvalo dlouho a během následujících pár hodin dopadli i druhého muže. Poté, co se vloupal do rekreační chaty ve Zdibech, se před policejními hlídkami schovával v přilehlém okolí. Oba mladíci se doznali k sérii vloupání do více jak deseti osobních vozidel a do necelé desitky rekreačních chat. Pácháním této trestné činnosti způsobili poškozeným majitelům objektů celkovou škodu na odcizených věcech v částce necelých 80.000 korun a poškozením zařízení přesáhla škoda sumu 90.000 korun.

Brandýští kriminalisté oba mladíky obvinili hned z několika trestných činů, a to z Krádeže, Porušování domovní svobody a Poškození cizí věci. Soudce na oba muže uvalil vazbu.

nprap. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – VÝCHOD
19.12. 2017 

Vytvořeno 26.1.2018 11:54:42 | přečteno 282x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load