Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Dětský den v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi

Složky integrovaného záchranného systému představily dětem svou práci. 

V pátek 3. června 2022 se celé dopoledne věnovali dětem středočeští policisté na vojenském cvičišti – heliport za areálem Jaselských kasáren ve Staré Boleslavi. Více než 2 tisíce dětí navštívilo jednotlivá stanoviště, která pro ně připravily složky integrovaného záchranného systému.

Na akci dorazila i široká veřejnost. Návštěvníci si u stanu Policie České republiky mohli prohlédnout policejní vozidla a vyzkoušet si výstroj a policisté představili dětem svou práci výzbroj jako například balistické helmy, zbraně a neprůstřelné vesty. K vidění byla také technika policistů z Poříčního oddělení Labe a nejnovější vozidla Oddělení hlídkové služby a Dopravního inspektorátu Územního odboru Praha venkov – východ. Nechyběl ani kriminalistický technik, který dětem přiblížil svou práci a velký zájem vzbudilo i stanoviště s expozicí policejního dronu. Návštěvníky zaujala dynamická ukázka výcviku a následně i zákroku koní Oddělení služební hipologie v součinnosti s kutnohorskou Pořádkovou jednotkou Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

V preventivním stanu měli policisté připravený soutěžní program týkající se bezpečnosti v silničním provozu pro děti, které si za správné odpovědi odnesly drobné dárky.  Zájemci o práci u Policie České republiky se ve stanu dozvěděli od policistů vše o podmínkách k přijetí.

por. Bc. Lucie Nováková
3.června 2022

Odkazy do noveho okna

1


Vytvořeno 5.6.2022 16:26:03 | přečteno 109x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load