Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Cizinec velmi nevhodně obtěžoval občany, nyní je ve vazbě.

Opakovaně na sebe poutal pozornost v Čelákovicích. 

V polovině května letošního roku na sebe velmi nevhodným způsobem upozornil devětatřicetiletý cizinec, který se pohyboval po Čelákovicích. V odpoledních hodinách na různých místech vyhledával přítomnost nezletilých osob, v jejichž blízkosti na veřejně přístupném místě v jednom případě uspokojoval své sexuální choutky. Po přijetí informace policisté na základě získaného popisu a dalších důležitých informací cizince zadrželi. Svým chováním byl podezřelý ze spáchání přečinu ohrožování výchovy dítěte v souběhu s dalším přečinem výtržnictví, z čehož byl také obviněn. Zároveň kriminalisté podali podnět k podání návrhu na vzetí cizince do vazby, který soudce neakceptoval.

Po měsíci na sebe cizinec opět upozornil. Kolem desáté hodiny večer obtěžoval ženu, kterou sledoval již cestou ve vlaku. Po vystoupení z vlaku ji po cestě od nádraží v Čelákovicích začal cizím jazykem oslovovat a přidal i opakované nevhodné až agresivní obtěžování a fyzický útok.

Díky duchapřítomnosti ženy a ostatním okolnostem celé situace byl cizinec zpacifikován příbuzným obtěžované ženy. Na místo byli přivoláni policisté, kteří si cizince převzali a zadrželi. Po provedení všech potřebných procesních úkonů devětatřicetiletému cizinci, který zde pobýval legálně, sdělili obvinění z dalších trestných činů, a to znásilnění ve stádiu pokusu a výtržnictví.

Policisté opět podali podnět k podání návrhu obviněného do vazby, kterému bylo tentokrát vyhověno, a na muže byla uvalena vyšetřovací vazba.

por. Mgr. Eva Hašlová
19.6. 2020


Vytvořeno 19.6.2020 11:56:10 | přečteno 215x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load