Bezpečné Čelákovice

Bezpečné Čelákovice

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

STŘÍPKY Z ČINNOSTI MĚSTSKÉ POLICIE - ŘÍJEN 2018

Sloupek

Dne 18.9.2018 v 10:45 hodin obdržela hlídka MP oznámení od protijedoucího řidiče osobního automobilu o poškození části plotu areálu TOS, na rohu ulic Stankovského a V Prokopě, které bylo způsobené nákladním automobilem, který se tam před ním otáčel. Hlídka řidiče NA zastihla v areálu TOSu a požádala ho o podání vysvětlení. Řidič NA přiznal, že během otáčení pravděpodobně o něco zavadil. Hlídka společně s řidičem NA projela okolo ohnutého sloupku plotu a bylo dohodnuto, že o věci bude informovat a řešit s vedením TOSu, kam také jel pro náklad.

 

Poškozená fasáda

Dne 4.10.2018 v 8:45 hodin vykonávala hlídka MP Čelákovice pěší hlídku na náměstí 5.května, kdy v uvedené době spatřila dodávkové vozidlo s logem PPL jak se otáčí ve spodní části náměstí u domu č.p. 112/2. Při tomto manévru však řidič narazil zadní částí MV do rohu uvedeného domu. Poté z místa odjel směrem do ulice Sedláčkova, kde po cca 50-ti metrech zastavil k další vykládce. Zde byl řidič MV zastižen hlídkou MP a ztotožněn. Řidiči bylo sděleno, že svým MV poškodil fasádu domu, čehož si řidič byl vědom a hlídce uvedl, že souhlasí s úhradou vzniklé škody. Na místě pořízena fotodokumentace poškození domu a vozidla, které tuto škodu způsobilo.

 

Oprava vozidla

Dne 5.10.2018 ve 13:24 hodin přijala hlídka MP Čelákovice oznámení od občanky, že na parkovišti před domem nějaký člověk, který již delší dobu opravuje auta a dělá u toho veliký hluk. Hlídka se dostavila na místo, kde muž rumunské národnosti, který byl ztotožněn již předešlý den strážníkem MP, kde vozidlem při vyjíždění z parkovacího místa poškodil další dvě vozidla. Nyní jen doopravují poškozená místa na vozidlu. Hluk vznikal pouze při pokládání momentových klíčů na zem. Pro hlídku bez závad.

 

Nehoda vozidel

Dne 23.9.2018 ve 14:35 hodin oznámil hlídce zástupce velitele MP a později i z OO PČR Čelákovice, že mají hlášenou dopravní nehodu v ulici Stankovského 1585. Hlídka se dostavila na místo, kde zjistila, že se jedná o dopravní nehodu třech osobních automobilů, kdy řidič vyjížděl vozidlem z parkoviště a přitom se mu povedlo nabourat jedno vozidlo vedle sebe a poškodit další vozidlo, které stálo cca 2m za ním. Hlídka na místě zjistila a zkontaktovala majitele poškozených vozidel. Hlídka tuto věc pomohla vyřešit sepsáním euroformuláře pro všechny účastníky dopravní nehody.

Sloupek

Dne 10.10.2018 ve 14:26 hodin telefonicky oznámil občan, že před jistou trafikou došlo k malé dopravní nehodě, kde řidič osobního vozidla přehlédl betonový sloupek a poškodil ho. Hlídka na místo, pořízena fotodokumentace, následně byl o věci informován pracovník z TS. Jelikož vznikla škoda na vozidle, které je havarijně pojištěné, požádal řidič hlídku MP, aby na místo přivolala PČR z DN.

 

Opilý návštěvník

Dne 12.10.2018 ve 2:45 hodin telefonicky oznámila občanka, obsluha jisté herny v Čelákovicích, že v podniku na schodech, za vstupními dveřmi sedí muž, který je opilý, nechce odejít, ačkoli chce již podnik uzavřít. Hlídka MP se dostavila do uvedené herny. Na schodech našla sedícího a spícího muže. Hlídka muže v podnapilém stavu probudila a vyzvala ho, aby místo opustil. Ten výzvy uposlech a odešel před restauraci, kde ještě s hlídkou komunikoval s tím, že má rodinné problémy. Obsluha restaurace si podnik uzamkla a odešla domů. Muž také odešel.

 

Násilí

Dne 14.10.2018 ve 21:10 hodin telefonicky oznámil hlídce MP recepční hotelu CMC, že v jednom z pronajímaných pokojů je velký hluk a prý nějaký muž bije svojí přítelkyni. Hlídka se dostavila na místo, kde bylo zjištěno, že jako údajná poškozená je hlídce známá žena, která uvedla, že byla napadena svým přítelem, který již byt opustil. Oznámení opět nechce podat, lékařské ošetření odmítla. Ženu hlídka opět poučila o dalších krocích.

 

Odchyt pejska

Dne 16.10.2018 ve 20:15 hodin obdržela hlídka MP telefonické oznámení od zaměstnance jednoho obchodního řetězce, že na parkovišti u obchodu se nachází přivázaný černý pes. Hlídka se dostavila na místo, kde bylo zjištěno, že jedná o psa rasy labrador. Ten byl dočasně převezen do kotce k SDH Čelákovice. Ve 20:45 hlídka přijala oznámení o ztrátě psa černé barvy. Následným šetřením bylo zjištěno, že se jedná o odchyceného psa. Toho si později převzala paní majitelka.

 

Vytvořeno 11.12.2018 13:01:41 | přečteno 321x | petr.spad
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
Přihlášení Cookies
load